Tai sakote džiugina reach’as? 400? 1000? 1500? Deja, turiu jus šiek tiek nuliūdinti - Aplikacija verslui

Tai sakote džiugina reach’as? 400? 1000? 1500? Deja, turiu jus šiek tiek nuliūdinti, bet apie viską nuo pradžių.

 

Taigi, dar viena graži diena restorane – jūs paskelbiate įrašą su dienos pietumis, pridedate skanią nuotrauką ir mielą kvietimą Facebook sekėjams. Po kelių valandų jūsų įrašas susilaukia 400 post reach. Birutė jau šauna šampaną (Veryginį, žinoma, nealkoholinį). Nes 400 per dienos pietus tai rimtas iššūkis net ir darbščiausiai virtuvei.

Tik, deja, 400 taip ir neatėjo.

Birutė, susiėmusi už galvos, tyliai klausia „Bet kodėl?“. Pažiūrėkime, kokie ingredientai sudaro tą didįjį, išsvajotajį ir visų geidžiamą reach’ą.

Beje, šis puslapis turi 1,437 fanus. Taigi, trečdalis fanų (ir jų draugų) mato įrašą – skamba gerai – nemokama reklama 455 žmonėms. Žinoma, sakysite, kad čia nėra nuotraukos, bet su nuotrauka rezultatai labai panašūs.

Taigi, tikrinkime faktus – jei tie 455 fanai tikrai būtų pastebėje šį įrašą, jie būtų paspaudę See more, kad pamatytų, ką šiandien Kavinė Kaune dar turi pasiūlyti – ar tai cepelinų, ar silkės pataluose ar sultingų burgerių, nes važiuoti į kavinę, kuri kiekvieną kartą keičia meniu yra drastiška. Kadangi gal Kita Kavinė Kaune pasiūlė ką nors skaniau ar atspėjo jūsų dienos svajonę pietums ir ruošiasi ją išpildyti priskrudinę bulvyčių su dideliu sultingu mėsos kepsniu ir minkštu, kreminiu sūrio pyragu.

Tačiau, grįžkime pas Kavine Kaune, kur turime tik 20 žmonių (iš 1437), kurie labiau pasidomėjo – paspaudė See More, ir pamatė, ką kavinė šiandien siūlo. 455 / 20 = 5%, jei skaičiuosime nuo reach’o. O jei imant visus puslapio fanus, lieka tik 1.3%.

Tik 1,3% fanų matė, ką kavinė siūlo dienos pietums.

Ir taip – kiekvieną dieną. Taigi, reach’o skaičiai (455) atrodo gerokai kiečiau, nei kad yra iš tikrųjų (1,3%), ar ne?

Taip yra todėl, kad Facebook pakeitė savo algoritmą, kuris šiuo metu yra negailestingas – baigėsi laikai, kai buvo galima pasiekti daugybę fanų. Šis skaičius šiuo metu nukritęs iki 5% – daugiau apie tai galite pažiūrėti šiame video, kur Facebook Guru Arijus Žakas dalinasi savo patirtimi ir patarimais su Laisvės TV žiūrovais  – https://youtu.be/yeA4WvXI_-g (tema apie reach’ą – 8-oje video minutėje). Mano kuklia nuomone, šis skaičius ir toliau mažės, kadangi Facebook politika keičiasi kardinaliai – jie šį socialinį tinklapį nori grąžinti žmonėms, o tai reiškia, kad kuo toliau, tuo labiau, įmonės, norinčios pasiekti fanus – potencialius klientus, turės pirkti reklamą, o reklama brangsta dėl besireklamuojančių įmonių kiekio. Kuo daugiau besireklamuojančių, tuo brangesnė reklama – reklamos pirkimas paremtas aukciono principu.

Daugybė puslapių tiesiog šiuo metu nustojo komunikuoti – kadangi, kaip ir minėjome,  naujausi Facebook algoritmo atnaujinimai demotyvuoja verslus stengtis pasiekti ilgai augintų fanų armiją.

Ir čia jūs nesate vieni – tai patiria visas pasaulis – daugybė verslų pradėjo ieškoti naujų kelių klientų pasiekiamumui – kai kurie pradėjo kurtis interaktyvias ar sale page internetines svetaines, reklamuotis TripdAdvisor, Instagram’e, būti aktyviais Foursquare.

Tačiau finišo tiesiojoje laukia tas pats – mažas srautas ir brangi reklama bei didelė konkurencija.

Nenoriu jūsų gąsdinti sakydamas, kad nėra jokio sprendimo.

Sprendimas yra.  App’sas. Tai, aišku, nebus vaistas nuo visų ligų, bet pasiekiamumo rezultatai – akivaizdūs ir apčiuopiami. Turėdami aplikaciją taip pat išsivaduosite iš Facebook gniaužtų ir turėsite daugiau laisvės savo komunikacijai.

Jau aptariau pasiekiamumą jūsų Facebook paskyroje, o dabar  tumpai pakalbėsiu apie pasiekiamumą app’se. Programėlė suteikia galimybę naudoti push notifications (Daugiau apie juos čia). Kodėl tai geriau? Push notifications atidarymo procentas siekia iki 99%, o tai tikrai daaaaaug daugiau nei galite pasiekti Facebook įrašais.

Dar viena aplikacijos nauda iš daugelio yra ta, kad jūsų klientai, kiekvieną kartą atsirakinę savo telefono ekraną, pamatys jūsų logotipą (net ir neatkreipdami į tai dėmesio), ko pasekoje dažniau jus prisimins,  nes juk matant jūsų kavinės brand’ą daug kartų per dieną, jų skrandis net pasąmoniškai pradės šnabždėti jūsų vardą prieš kiekvienus pietus ir vakarienę.

Turėdami jūsų aplikaciją klientai taip pat nebus nuskriausti, kadangi aplikacijos nauda – abipusė. Jūs pasiekiate 99% savo klientų, o klientai gauna išskirtinius pasiūlymus, sužino naujienas pirmi, gali dalyvauti aplikacijos loterijose ir žaidimuose, laimėti tik čia esančius naudingus prizus ar nuolaidas. Jie įsitraukia į lojalumo programą, kurioje gauna išskirtinį dėmesį ir naudą. Lojalumo programos leidžia jiems kaupti taškus ir dalyvauti socialinio statuso žaidime – o kas gi nemėgsta varžytis? Daugiau apie tai čia.

Trumpai. Jei Facebook’e matote įspūdingus reach’o skaičius, bet atrodo kad jie realiai nieko nekeičia – pagalvokite apie galimybę turėti savo programėlę, kuria galite pasiekti gerokai daugiau potencialių klientų ir lepinkite juos savo šiluma. Nepaskęskite Facebook įrašų jūroje – ženkite žingsnį pirmyn!

Aplikacijos kaina

Startas

Jūsų programėlė bus pritaikyta įrenginiams, kurie palaiko Android versiją nuo 4.4 (KitKat). Kitaip tariant ji veiks 5 metų senumo ir visuose naujesniuose telefonuose.

Specialus modulis, leisiantis publikuoti pasiūlymus, kurie bus pasiekiami tik aplikacijos naudotojams. Pasiūlymai atvaizduojami pagrindiniame aplikacijos puslapyje ir specialioje pasiūlymų skiltyje.

Skaitmeninis kainoraštis/meniu/prekių katalogas su nuotraukomis ir interaktyviomis funkcijomis, tokiomis, kaip galimybė paspausti ❤ prie patinkančios prekės/paslaugos.

Klientai galės pasukti “laimės ratą” vieną kartą per 24 val. ir laimėti prizus, šį priemonė skatins juos ateiti į aplikaciją kiekvieną dieną.

Specialus modulis, leidžiantis siųsti trumpus pranešimus tiesiai į kliento telefono ekraną. Pranešimą klientas pamatys, net jei mobili aplikacija bus išjungta. Veikia tik Android įrenginiuose.

Visi nuotraukų albumai, esantys ūsų tinklapyje ar Facebook paskyroje, sugrupuoti pagal pavadinimą bus atvaizduojami ir pasiekiami specialioje aplikacijos skiltyje.

Atsiliepimai, atvaizduojami specialioje aplikacijos skiltyje. Juos įdėti ir pašalinti galėsite jūs patys.

Visi renginiai,  bus atvaizduojami aplikacijos Renginių skiltyje ir čia klientai galės peržiūrėti visą reikiamą informaciją apie juos.

Specialus modulis, leisiantis klientams susisiekti su jumis vieno mygtuko paspaudimu per Facebook Messenger.

Specialių lipdukų, naudojamų aplikacijai reklamuoti, maketai.

Rūpinsimės viskuo, kas susiję su sklandžiu jūsų aplikacijos veikimu. Analizuosime rinką, tobulinsime sistemas ir jas atnaujinsime, iškilus problemoms, techniniems nesklandumams – juos spręsime iš karto!

Telefonų programinės sistemos atsinaujina kas pusę metų ir programėlės, po pusės metų nebeatitinkančios naujausių reikalavimų, yra pašalinamos iš parduotuvių. Mes nuolat atnaujinsime aplikaciją, rūpinsimės, kad ji atitiktų visus parduotuvių keliamus reikalavimus ir nuolat būtų rinkoje.

Premium
Viskas, kas įeina į planą STARTAS, plius šios funkcijos:
Iphone įrenginiams

Jūsų programėlė bus pritaikyta įrenginiams, kurie palaiko ne senesnę nei 9 Ios versiją. Kitaip tariant – nuo Iphone 5 ir Ipad 2

Taškų sistema

Specialus lojalumo programos modulis, kuriame klientai galės rinkti taškus už aktyvumą aplikacijoje, kilti “lygiais” ir gauti specialius apdovanojimus už tai.

Komentavimo ir “Like” galimybė po įrašais

Aplikacijos naudotojai galės komentuoti ir “like’inti” kiekvieną aplikacijoje esantį įrašą.

Patarimai, kurie padeda

Periodiškai dalinsimės įvairiais sprendimais, patarimais, įrankiais, kurie leis jums augti ir didinti klientų įsitraukimą į jūsų aplikaciją! Visi klientai gaus specialius prisijungimus prie įrašų, kurie bus pasiekiami tik mūsų klientams! Savo komandoje turime puikių marketingistų ne tik iš Lietuvos, tačiau ir iš Europos ir Amerikos. Jie dirba Jums!

Pranešimas kirtus GPS tašką!

Klientui, priartėjus prie jūsų vietovės per nustatytą atstumą, bus automatiškai išsiunčiamas pranešimas (pasiūlymas) tiesiai į jo telefono ekraną! Pranešimas pasieks klientą, net jei mobili aplikacija bus išjungta! Veikia tik Android įrenginiuose.

Rekomendacijų sistema

Aplikacijos naudotojai, pakvietę savo draugus parsisiųsti jūsų aplikaciją, gaus lojalumo taškų, kuriuos vėliau galės iškeisti į dovanas – taip iš lūpų į lūpas plėsite naudotojų ratą.

Efektyvios komunikacijos planas

Nemokamas 7 žingsnių efektyvios komunikacijos planas, skirtas aplikacijos privalumas išnaudoti. Planą paruošė profesionalūs internetinio marketingo specialistai, pritaikę pagrindinius marketingo principus mūsų aplikacijos sistemai. Planas paruoštas taip, kad juo būtų paprasta naudotis kiekvienam, nereikalauja jokių specialių įgūdžių. Plano vertė – 899 eur, savo Premium klientams dovanojame jį nemokamai!

Apple programėlių parduotuvė ima metinį mokestį už programėlės talpinimą - apie 300 USD, tad norint ten publikuoti savo programėlę, reikia susimokėti tiesiai jiems.