Push notification’ai - naujas impulsas jūsų verslui! - Aplikacija verslui

Push notification’ai  – naujas impulsas jūsų verslui!

 

Ko gero, šis terminas jums skamba taip pat kaip koks cmos ram (kas yra kompiuterio dalis) – ir tik tiek tepasako. (p.s. cmos ram – tai baterija, kuri palaiko kompiuterio rodomą laiką, energijos taupymo režimus, teikia informaciją apie CPU ir pan.)

Tad pradėkime nuo to, kas yra push notification’ai – tai yra specialūs pranešimai, kuriuos gauna mobilūs vartotojai tiesiai į telefono ekraną kartu su garsinu signalu, įsidiegę vieną ar kitą aplikaciją. Taip yra pranešamos įvairios naujienos, pasiūlymai, akcijos ir panašiai. Šie pranešimai yra siunčiami per specialų Google įrankį ir pranešimas gavėją pasiekia akimirksniu – visai nesvarbu, ar jis žaidžia žaidimą, ar žiūri video, ar telefonas tiesiog būna padėtas šone (žinoma, maždaug vieno metro atstumu) ir kas svarbiausia – nereikia, jog aplikacija būtų įjungta!

Ko gero, jūsų galvoje jau sukasi įvairios idėjos, reklaminiai pranešimai, kuriuos norėtumėte išsiųsti savo klientams, kad paskatinti juos veikti. Tačiau kaip sako SpiderMan filme – With big power comes big responsibility – šį kanalą reikia tinkamai ir atsakingai naudoti (nepadauginti ir neužknisti savo fanų), nes kitaip jūsų pranešimai ar net aplikacija gali pasiekti dramatišką el. laiškų likimą – delete.

Žinoma, el. laiškai dar nemirė ir mirti nė neketina, tačiau kuomet gauname tūkstančius jų per dieną, dažnai mes tiesiog visai nerūpestingai juos ištriname, lyg versdami naują puslapį el. pašto dežutėje, su pasižadėjimu – ok, kitą kartą tikrai perskaitysiu, na bet ne šiandien, nes ir taip labai neturiu laiko! Lygiai taip pat ir su įrašais socialiniuose tinkluose. Kadangi sekame dešimtis ar net šimtus įvairiausių puslapių, informacijos srautas yra milžiniškas ir mes nespėjame savo dėmesio nukreipti į visus juos, tad dažnai praleidžiame net ir įdomius, vertingus pasiūlymus.

 

Taigi, šioje vietoje į pagalbą ateina push notification’ai.


Neištrinami be perskaitymo, tokie, kurių neįmanoma nepastebėti.

 

Galų gale – tai toks naujas kanalas, kuris dar visiškai nespėjo užknisti vartotojų, todėl yra įdomus ir veiksmingas.

Jau vien faktas, jog pranešimus gauna imtinai visi, kurie yra įsidiegę jūsų aplikaciją, be jokių spam filtrų ar kitų kliūčių. (Tiesa, pranešimus, gaunamus iš aplikacijų galima išjungti, tačiau tai padaryti nėra taip paprasta, o ir ne kiekvienas žino, kad tai padaryti galima, galų gale – retam to ir reikia, kol šis komunikavimo kanalas naujas ir neperkrautas).

Tai – pakankamai nauja technologija ir puiki žinia yra ta, jog ji nelimituoja siunčiamių žinučių skaičiaus! Tačiau turi algoritmą, kuris atsižvelgia į prenumeratorių reakciją po žinučių gavimo. Jei klientai masiškai pradeda išjunginėti jūsų siunčiamus pranešimus, tuomet jūsų žinutės išsiuntimo laikas sulėtėja, tačiau tai nereiškia, jog ji nebus gauta. Be abejonės, pranešimus reikia siųsti apgalvotai, nepadauginti, kad aplikacijos naudotojai nepasijustų lyg gaunantys spam’ą, o priešingai – vertingus, įdomius pasiūlymus ar naujienas.

Pats pranešimo išsiuntimas – paprastas procesas. Reikalinga tik speciali paskyra, kurią mes jums sukursime (kurdami aplikaciją), paskyros sujungimas su jūsų aplikacija ir žinoma – pati žinutė!

 

Beje, push notification’us perskaito daugiau nei 90% gavėjų, tuo tarpu el. laiškus – iki 10%.

 

Tiek šiandien apie šį terminą ir paslaugą trumpai, o kituose įrašuose pažadame su savo klientais pasidalinti patarimais, kokius push notification’us geriau siųsti, kad savo aplikacijos naudotoją kuo labiau įtrauktumėte į komunikaciją, pardavimus ar savo žinomumo didinimą. Šiais klausimais mums padeda daug patirties turinys el. marketingo specialistai, kurie šią metodiką naudoja nuo jos atsiradimo pradžios ir puikiai išmano, kaip geriausiai sužaisti, norint pasiekti apčiuopiamus rezultatus, naudojantis šiuo puikiu kanalu.

 

Tad iki kito karto ir sėkmės naudojant bei išnaudojant savo aplikacijos galimybes!

 

Aplikacijos kaina

Startas

Jūsų programėlė bus pritaikyta įrenginiams, kurie palaiko Android versiją nuo 4.4 (KitKat). Kitaip tariant ji veiks 5 metų senumo ir visuose naujesniuose telefonuose.

Specialus modulis, leisiantis publikuoti pasiūlymus, kurie bus pasiekiami tik aplikacijos naudotojams. Pasiūlymai atvaizduojami pagrindiniame aplikacijos puslapyje ir specialioje pasiūlymų skiltyje.

Skaitmeninis kainoraštis/meniu/prekių katalogas su nuotraukomis ir interaktyviomis funkcijomis, tokiomis, kaip galimybė paspausti ❤ prie patinkančios prekės/paslaugos.

Klientai galės pasukti “laimės ratą” vieną kartą per 24 val. ir laimėti prizus, šį priemonė skatins juos ateiti į aplikaciją kiekvieną dieną.

Specialus modulis, leidžiantis siųsti trumpus pranešimus tiesiai į kliento telefono ekraną. Pranešimą klientas pamatys, net jei mobili aplikacija bus išjungta. Veikia tik Android įrenginiuose.

Visi nuotraukų albumai, esantys ūsų tinklapyje ar Facebook paskyroje, sugrupuoti pagal pavadinimą bus atvaizduojami ir pasiekiami specialioje aplikacijos skiltyje.

Atsiliepimai, atvaizduojami specialioje aplikacijos skiltyje. Juos įdėti ir pašalinti galėsite jūs patys.

Visi renginiai,  bus atvaizduojami aplikacijos Renginių skiltyje ir čia klientai galės peržiūrėti visą reikiamą informaciją apie juos.

Specialus modulis, leisiantis klientams susisiekti su jumis vieno mygtuko paspaudimu per Facebook Messenger.

Specialių lipdukų, naudojamų aplikacijai reklamuoti, maketai.

Rūpinsimės viskuo, kas susiję su sklandžiu jūsų aplikacijos veikimu. Analizuosime rinką, tobulinsime sistemas ir jas atnaujinsime, iškilus problemoms, techniniems nesklandumams – juos spręsime iš karto!

Telefonų programinės sistemos atsinaujina kas pusę metų ir programėlės, po pusės metų nebeatitinkančios naujausių reikalavimų, yra pašalinamos iš parduotuvių. Mes nuolat atnaujinsime aplikaciją, rūpinsimės, kad ji atitiktų visus parduotuvių keliamus reikalavimus ir nuolat būtų rinkoje.

Premium
Viskas, kas įeina į planą STARTAS, plius šios funkcijos:
Iphone įrenginiams

Jūsų programėlė bus pritaikyta įrenginiams, kurie palaiko ne senesnę nei 9 Ios versiją. Kitaip tariant – nuo Iphone 5 ir Ipad 2

Taškų sistema

Specialus lojalumo programos modulis, kuriame klientai galės rinkti taškus už aktyvumą aplikacijoje, kilti “lygiais” ir gauti specialius apdovanojimus už tai.

Komentavimo ir “Like” galimybė po įrašais

Aplikacijos naudotojai galės komentuoti ir “like’inti” kiekvieną aplikacijoje esantį įrašą.

Patarimai, kurie padeda

Periodiškai dalinsimės įvairiais sprendimais, patarimais, įrankiais, kurie leis jums augti ir didinti klientų įsitraukimą į jūsų aplikaciją! Visi klientai gaus specialius prisijungimus prie įrašų, kurie bus pasiekiami tik mūsų klientams! Savo komandoje turime puikių marketingistų ne tik iš Lietuvos, tačiau ir iš Europos ir Amerikos. Jie dirba Jums!

Pranešimas kirtus GPS tašką!

Klientui, priartėjus prie jūsų vietovės per nustatytą atstumą, bus automatiškai išsiunčiamas pranešimas (pasiūlymas) tiesiai į jo telefono ekraną! Pranešimas pasieks klientą, net jei mobili aplikacija bus išjungta! Veikia tik Android įrenginiuose.

Rekomendacijų sistema

Aplikacijos naudotojai, pakvietę savo draugus parsisiųsti jūsų aplikaciją, gaus lojalumo taškų, kuriuos vėliau galės iškeisti į dovanas – taip iš lūpų į lūpas plėsite naudotojų ratą.

Efektyvios komunikacijos planas

Nemokamas 7 žingsnių efektyvios komunikacijos planas, skirtas aplikacijos privalumas išnaudoti. Planą paruošė profesionalūs internetinio marketingo specialistai, pritaikę pagrindinius marketingo principus mūsų aplikacijos sistemai. Planas paruoštas taip, kad juo būtų paprasta naudotis kiekvienam, nereikalauja jokių specialių įgūdžių. Plano vertė – 899 eur, savo Premium klientams dovanojame jį nemokamai!

Apple programėlių parduotuvė ima metinį mokestį už programėlės talpinimą - apie 300 USD, tad norint ten publikuoti savo programėlę, reikia susimokėti tiesiai jiems.