Mobili aplikacija NT agentams - Aplikacija verslui

Kokia nauda NT verslui
turėti savo aplikaciją kliento telefone?

1. Nemokamai siunčiate reklamą!

Per aplikaciją galėsite nemokamai siųsti pranešimus visiems tiesiai į telefono ekraną ir net jei aplikacija išjungta, klientai tuos pranešimus vis tiek pamatys ir perskaitys!
Taip galėsite išsiųsti pranešimus apie naujus objektus, specialius pasiūlymus ir paskatinsite klientus pasinaudoti jūsų paslaugomis!

Socialiniuose tinkluose pranešimų pasiekiamumas: 5-10%

Aplikacijoje pranešimų pasiekiamumas: 100%

2. Supažindinate su savo objektais!

Lengvai ir patogiai pateiksite savo objektų sąrašą. Klientai aplikacijoje jį ras lengvai, galės patogiai peržiūrėti,  rekomenduoti kitiems!

3. Primenate apie save kiekvieną dieną!

Klientas jūsų logotipą savo telefone matys kiekvieną dieną po kelis kartus! Jūsų aplikacija – tai kaip nemokamas reklaminis stendas, nuolat primenantis apie jus!

4. Klientai atveda naujus klientus!

Aplikacijos naudotojai, rekomenduos jus savo draugams – taip gausite reklamą iš lūpų į lūpas ir padidinsite klientų ratą. Klientai jus rekomenduos todėl, kad norės gauti aplikacijoje esančias dovanas, kurios gaunamos tik po sėkmingos rekomendacijos.

Dropbox įdiegę šį sprendimą (rekomendacijų sistemą, kuri bus ir jūsų aplikacijoje) per du mėnesius padidino savo klientų ratą nuo 50 000 iki 2 000 000.

5. Sumažinsite brangios reklamos išlaidas, kadangi klientus pasieksite nemokamai!

Per aplikaciją išsiųsti pranešimai pasiekia 100% klientų. Pranešimai atsiranda pagrindiniame telefono ekrane, todėl yra perskaitomi net jei aplikacija yra išjungta.
Taip galėsite pranešti apie savo objektus ir pranešimus pamatys visi jūsų klientai.

*Pastarąjį savaitgalį vieni mūsų klientai išsiuntė pranešimą per aplikaciją ir, kad ir kaip neįtikėtinai skambėtų – į restoraną pasinaudoti pasiūlymu, galiojančiu tik parodžius aplikaciją savo telefone, atėjo tiek žmonių, kad restoranas apyvartą padidino dešimt kartų lyginant su ankstesniais savaitgaliais. Daugiau apie šio restorano rezultatus – Atsiliepimas

6. Sustiprinsite savo įvaizdį, patikimumą

Kol kas tik dideli ir garsūs prekių ženklai turi savo aplikacijas (“Senukai”, “Barbora”, “McDonalds”, “Pigu.lt”), šiuo metu tai vis dar prabangos, aukštesnės klasės ženklas. O dabar ir jūs galite prisijungti į šias stipriausiųjų gretas!

Kodėl klientas turėtų siųstis mano aplikaciją? Aš tai niekada nesisiunčiu jokių aplikacijų.

 

  • Siųsis, nes: ten ras visus jūsų objektus patogiai ir greitai!

  • Siųsis, nes: ten ras išskirtinius pasiūlymus, galiojančius tik aplikacijos turėtojams!

  • Siųsis, nes: klientui bus įdomu pasižiūrėti, ką ten siūlote!

  • Siųsis, nes: ten jo laukia įtraukiantis žaidimas su prizais!

  • Siųsis, nes: paraginsite atsisiųsti ir prisijungti prie išskirtinių klientų gretų!

Parsisiuntimų skaičius priklausys nuo jūsų pasiūlymo, tačiau kaip rodo praktika – net mažos dovanėlės skatina žmones parsisiųsti aplikaciją. Skaičiuokite taip – vienas parsisiuntęs žmogus gali jums atnešti arba sutaupyti nuo 10 iki 100 eurų (nebereikia išleisti reklamai, kad jį pasiektumėte, pateikiate savo pasiūlymą nemokamai per aplikaciją, klientas juo pasinaudoja, išleidžia pinigus pas jus).

Iki šiol dar niekada nebuvo įmanoma būti taip arti kliento! Investuoti į aplikaciją tikrai apsimoka, nes šis sprendimas leidžia jums būti arčiausiai kliento nei bet kada lig šiol.

Specialus kainos pasiūlymas jums!

100% pinigų grąžinimo garantija