Mobili aplikacija jūsų verslui, bet apie viską - nuo pradžių - Aplikacija verslui

Mobili aplikacija jūsų verslui, bet apie viską – nuo pradžių

 

Visai ne naujiena – mobilieji jau užkariavo pasaulį kaip fidget spinneris vaikų rankas praeitą vasarą. Tik išmanieji – taip tvirtai, neišstumiamai, kad ir kokie rimti bandymai pasikėsinti į jų vietą buvo, šie atstovėjo ir užkariavo dar didesnes mases bei rinkas (jau kuris laikas pasaulyje yra daugiau mobilių telefonų nei žmonių!

Išmanieji keitė mūsų įpročius ir gyvenimus ir vis dar tebekeičia. Telefone dabar ne tik žadintuvą ryte išjungiam, o ir siunčiam draugui pinigų už pietus, žiūrim kokius sportbačius nusipirkti, mokam už automobilio stovėjimą, ieškom dovanų žmonos gimtadieniui, siunčiam Geležinės lapės įrašą bendradarbiui ir iš esmės darom viską, ko reikia ar ko norim nuo ryto iki vakaro.

Faktas – mobilieji tapo jūsų (ir mūsų), kaip verslininkų, labai svarbiu pardavimų kanalu. Gal dar ir ne pačiu pačiu svarbiausiu (o gal ir jau?), tačiau – tai tik laiko klausimas. Kokiais sparčiais žingsniais žengėme pastarąjį penkmetį tik parodo, kur einame ir kaip greitai.

Pigu.lt atstovai (didžiausi ir stipriausi el. pardavimų rykliai Lietuvoje) savo pranešime spaudai rašė, jog lietuviai vis dažniau naudojasi mobiliosiomis aplikacijomis (ir minimos jau nebe mobilios puslapių versijos!) apsipirkinėdami internetu. Vakarų rinkose šie rodikliai dar didesni. Remiantis globaliomis tendencijomis, 2015 metais iš mobiliųjų aplikacijų gautas pelnas visame pasaulyje siekė 69,7 mlrd. JAV dolerių, tuo tarpu 2020 metais šis skaičius išaugs beveik trigubai. 209 mlrd. dolerių po trejų metų tekės aplikacijų gyslomis. Tai parodo, kokia stipri jėga yra aplikacijos ir kaip auga naudojimosi jomis mastai.

Žmonės kraustosi į mobiliuosius ir kolonizuoja juos. Todėl šioje vietoje „Socialstreamapp“ ateina į pagalbą verslui ir sako: eikit ten, kur jūsų klientai, kol dar ne vėlu!

 

Kam mums reikia tos aplikacijos?

Aplikacijos iki šiol atrodė kaip didelių dėdžių žaidimų aikštelė. Barbora, Pigu.lt, Delfi – tokie brand’ai gali sau leisti pasiimti klientus (ir neslėpkim – jų pinigus) per programėles.

O gera žinia tokia, kad nuo šiol ne tik jie tai gali. Galite ir jūs. Aplikacija nebėra prabangos ir super-brand’o įrankis. Su „SocialStreamApp“ ir jūs galite greitai turėti savo veikiančią, patogią ir įdomią aplikaciją.

Trumpai ir aiškiai – kelios priežastys, kodėl apskritai turėti aplikaciją dabar yra taip naudinga:

 

Įvaizdis

Savo programėles šiuo metu turi tik didžiausi, stipriausi ir žinomiausi rinkos žaidėjai. Ir štai jūs galite prisijungti į jų gretas. Savo klientų akyse be abejonės atrodysite itin gerai ir solidžiai. Didelis, stiprus ir žinomas atrodysite ir konkurentams. Įvaizdis – nors ir ne viskas, tačiau reikšmingas – ypatingai.


Trumpieji pranešimai

Sukūrus aplikaciją, labai svarbu užtikrinti, kad vartotojai į ją įsitrauktų ir naudotų nuolat. Trumpieji pranešimai, iššokantys tiesiai ant mobiliojo įrenginio ekrano, yra aplikacijų koziris. Būtent dėl šios funkcijos mobiliosios aplikacijos prankosta visas kitas internetinio marketingo priemones. Trumpieji pranešimai leidžia informuoti klientus apie naujienas, specialius pasiūlymus ar išpardavimus bet kuriuo metu, nepaisant to, ar aplikacija yra įjungta. Pranešimas tiesiog atsiranda telefono ekrane kartu su garsiniu signalu ir jo neįmanoma nepastebėti.

Kitaip nei el. laiškai, trumpieji pranešimai paprastesni ir žymiai lengviau valdomi. Jie nesikaupia asmeniniame kliento pašte, yra lengvai perskaitomi ir tiesiog nubraukiami į šoną, todėl pirkėjui nereikia naršyti savo pašto dėžutėje ieškant pasiūlymų ar trinti krūvas laiškų.

Pranešimo turinys priklauso tik nuo Jūsų – galite kreiptis į konkretų klientą ir pateikti tik jam skirtą pasiūlymą ar net pasveikinti tam tikra proga, žinoma, galite siųsti pranešimus ir visiems aplikacijos naudotojams, pranešti naujienas, kitą naudingą informaciją, priminti apie save ir paskatinti apsilankyti pas jus. Tokie aiškūs, įtaigūs ir asmeniški pranešimai yra geriausia, ką šiuo metu gali pasiūlyti internetinis marketingas.


Greita prieiga

Mobiliosiomis aplikacijomis naudotis yra žymiai paprasčiau ir greičiau. Informacijos pasiekiamumas šiuo atveju yra net nepalyginamas – socialiniuose tinkluose jūsų įrašas paskęsta tarp šimtų kitų įrašų, dažnai yra tiesiog “pražiūrimas”, kadangi informacijos ten yra be galo daug ir ji nesustoja. Tuo tarpu aplikacijoje esate tik jūs ir tik jūsų įrašai. Visas kliento dėmesys yra ten ir jis nepraleidžia to, ką norite jam pasakyti.

Aplikacijos naudojimas taip pat labai patogus ir paprastas – klientui įsidiegus ją, visas turinys pasiekiamas vos vienu paspaudimu, kadangi jis yra talpinamas mobiliajame įrenginyje, o ne interneto serveryje. Taip klientas sutaupo laiko (visi nori kuo greičiau gauti, tai ko ieško) ir vienu paspaudimu pasiekia jus.


Patogus naršymas

Vienas didžiausių mobiliųjų aplikacijų privalumų yra paprastas ir aiškus turinio pateikimas. Dizainas buvo sukurtas ne tik tam, kad būtų gražus, tačiau ir tam, kad būtų funkcionalus. Vartotojo patirtis buvo testuota keliais etapais ir tik po bandymų bei išvadų buvo priimti turinio pateikimo ir išdėstymo sprendimai. Taip, kad būtų ir gražu, ir patogu, aišku.


Matomumas

Vartotojai praleidžia labai daug laiko naudodamiesi išmaniaisiais telefonais, tad įdiegtos aplikacijos jiems nuolat šmėžuoja ekrane. Taigi, šiuo atžvilgiu Jūsų mobiliosios aplikacijos ikona pasitarnauja kaip reklama Jūsų verslui ir tai nieko nekainuoja. Pagalvokite, kiek reikia išleisti pinigų, kad klientas jūsų logotipą matytų taip dažnai? Pavyzdžiui, kad ir lauko reklamoje.


Tiesioginis bendravimas su klientais

Norint užtikrinti kokybišką aptarnavimą bet kurioje srityje, būtina komunikuoti su klientais. Aplikacijos kontaktų skiltyje yra įdiegtas patogus būdas susisiekti su jumis vienu mygtuko paspaudimu per Messenger programėlę. Greitas ir visiems įprastas būdas leis klientams paprastai su jumis susisiekti.


Internetinio marketingo priemones

Turėdami „SocialStreamApp“ gausite periodinius programėlės atnaujinimus ir kas geriausia – įvairius el. marketingo įrankius! Tai reiškia, jog jums patiems nereikia rūpintis ir sukti galvos – gausite jau paruoštus, inovatyvius ir įdomius įrankius, kuriais galėsite naudotis savo programėlėje. O taip pat – ir patarimus, kaip išnaudoti visas programėlės galimybes ir funkcijas.
Tokio sprendimo, kuris leistų jums būti taip arti kliento su šimtaprocentiniu jo pasiekiamumu, lig šiol dar nebuvo! Pagalvokite – jūsų prekinis ženklas visuomet šmeižuoja pirkėjo ekrane!! Bet kurią akimirką galite jam išsiųsti trumpą pranešimą, kurį klientas gaus tiesiai į telefono ekraną! O juk jūsų klientai nuo telefono neatsitraukia daugiau nei per metrą visą parą!! Ar galite būti dar arčiau?

Nėra abejonių, kad ateityje verslas be mobiliųjų aplikacijų bus sunkiai įsivaizduojamas. Prognozuojama, kad jau šiais metais net pusė smulkiojo verslo atstovų JAV turės savo aplikacijas, nors 2016-aisiais jų buvo tik penktadalis. Tuo tarpu Lietuvoje mobiliosios aplikacijos vis dar prabangos ir retenybės ženklas. Tačiau būtent tai ir yra Jūsų pranašumas – būkite vieni pirmųjų ar net pirmieji savo rinkoje, pasiūlę klientams mobiliąją aplikaciją. Jau šiandien priimtas sprendimas gali atverti Jūsų verslui visiškai naujas galimybes rytoj!

 

Geriausias laikas veikti yra dabar, nebijokite drąsių sprendimų, tik jie ir atskiria laimėtojus nuo svajotojų.

Aplikacijos kaina

Startas

Jūsų programėlė bus pritaikyta įrenginiams, kurie palaiko Android versiją nuo 4.4 (KitKat). Kitaip tariant ji veiks 5 metų senumo ir visuose naujesniuose telefonuose.

Specialus modulis, leisiantis publikuoti pasiūlymus, kurie bus pasiekiami tik aplikacijos naudotojams. Pasiūlymai atvaizduojami pagrindiniame aplikacijos puslapyje ir specialioje pasiūlymų skiltyje.

Skaitmeninis kainoraštis/meniu/prekių katalogas su nuotraukomis ir interaktyviomis funkcijomis, tokiomis, kaip galimybė paspausti ❤ prie patinkančios prekės/paslaugos.

Klientai galės pasukti “laimės ratą” vieną kartą per 24 val. ir laimėti prizus, šį priemonė skatins juos ateiti į aplikaciją kiekvieną dieną.

Specialus modulis, leidžiantis siųsti trumpus pranešimus tiesiai į kliento telefono ekraną. Pranešimą klientas pamatys, net jei mobili aplikacija bus išjungta. Veikia tik Android įrenginiuose.

Visi nuotraukų albumai, esantys ūsų tinklapyje ar Facebook paskyroje, sugrupuoti pagal pavadinimą bus atvaizduojami ir pasiekiami specialioje aplikacijos skiltyje.

Atsiliepimai, atvaizduojami specialioje aplikacijos skiltyje. Juos įdėti ir pašalinti galėsite jūs patys.

Visi renginiai,  bus atvaizduojami aplikacijos Renginių skiltyje ir čia klientai galės peržiūrėti visą reikiamą informaciją apie juos.

Specialus modulis, leisiantis klientams susisiekti su jumis vieno mygtuko paspaudimu per Facebook Messenger.

Specialių lipdukų, naudojamų aplikacijai reklamuoti, maketai.

Rūpinsimės viskuo, kas susiję su sklandžiu jūsų aplikacijos veikimu. Analizuosime rinką, tobulinsime sistemas ir jas atnaujinsime, iškilus problemoms, techniniems nesklandumams – juos spręsime iš karto!

Telefonų programinės sistemos atsinaujina kas pusę metų ir programėlės, po pusės metų nebeatitinkančios naujausių reikalavimų, yra pašalinamos iš parduotuvių. Mes nuolat atnaujinsime aplikaciją, rūpinsimės, kad ji atitiktų visus parduotuvių keliamus reikalavimus ir nuolat būtų rinkoje.

Premium
Viskas, kas įeina į planą STARTAS, plius šios funkcijos:
Iphone įrenginiams

Jūsų programėlė bus pritaikyta įrenginiams, kurie palaiko ne senesnę nei 9 Ios versiją. Kitaip tariant – nuo Iphone 5 ir Ipad 2

Taškų sistema

Specialus lojalumo programos modulis, kuriame klientai galės rinkti taškus už aktyvumą aplikacijoje, kilti “lygiais” ir gauti specialius apdovanojimus už tai.

Komentavimo ir “Like” galimybė po įrašais

Aplikacijos naudotojai galės komentuoti ir “like’inti” kiekvieną aplikacijoje esantį įrašą.

Patarimai, kurie padeda

Periodiškai dalinsimės įvairiais sprendimais, patarimais, įrankiais, kurie leis jums augti ir didinti klientų įsitraukimą į jūsų aplikaciją! Visi klientai gaus specialius prisijungimus prie įrašų, kurie bus pasiekiami tik mūsų klientams! Savo komandoje turime puikių marketingistų ne tik iš Lietuvos, tačiau ir iš Europos ir Amerikos. Jie dirba Jums!

Pranešimas kirtus GPS tašką!

Klientui, priartėjus prie jūsų vietovės per nustatytą atstumą, bus automatiškai išsiunčiamas pranešimas (pasiūlymas) tiesiai į jo telefono ekraną! Pranešimas pasieks klientą, net jei mobili aplikacija bus išjungta! Veikia tik Android įrenginiuose.

Rekomendacijų sistema

Aplikacijos naudotojai, pakvietę savo draugus parsisiųsti jūsų aplikaciją, gaus lojalumo taškų, kuriuos vėliau galės iškeisti į dovanas – taip iš lūpų į lūpas plėsite naudotojų ratą.

Efektyvios komunikacijos planas

Nemokamas 7 žingsnių efektyvios komunikacijos planas, skirtas aplikacijos privalumas išnaudoti. Planą paruošė profesionalūs internetinio marketingo specialistai, pritaikę pagrindinius marketingo principus mūsų aplikacijos sistemai. Planas paruoštas taip, kad juo būtų paprasta naudotis kiekvienam, nereikalauja jokių specialių įgūdžių. Plano vertė – 899 eur, savo Premium klientams dovanojame jį nemokamai!

Apple programėlių parduotuvė ima metinį mokestį už programėlės talpinimą - apie 300 USD, tad norint ten publikuoti savo programėlę, reikia susimokėti tiesiai jiems.