Kodėl loterija, kaip medus, traukia klientus į jūsų app'są? Aplikacija verslui

Kodėl loterija, kaip medus, traukia klientus į jūsų app’są?

 

Įsivaizduokite: gražią, šiltą dieną einate gatve, saulė lepina jus savo šiluma, visi aplink laimingi, o mintyse sukasi širdžiai miela melodija. Ant žemės randate loterijos bilietą, kuris skatina jus nutrinti apsauginį sluoksnį ir laimėti įvairius prizus. Kišenėje randate savo sėkmės monetą ir nieko nelaukdami nutrinate sidabru žvilganti sluoksnį. O po juo – prizas!

Nemokami pietūs! Jūsų skrandis, kuris jau pusvalandį reikalauja duoklės net sušyla. Ar nebūtų smagu?

Tokius jausmus jūs galite suteikti ir savo klientams. Taip. Nemokami loterijos bilietai ir iš jų kylantys prizai – nuolaidos, kava, atributika – kas tik nori. Jūsų klientui tereikia piršto judesiu nutrinti jūsų loterijos bilietą.

Įdomu kaip?

Paprastai!

Visas pasaulis nori nemokamų dalykų, prizų ir galimybės kažką laimėti. Kad ir koks smulkus gaunamas dalykas bebūtų – jis sukelia milžinišką laimės jausmą.

Kodėl? Traukos dėsnis (ne, ne Žemės traukos).

Traukos dėsnis (Law of Attraction) vis dar nėra visiškai aiškus dalykas. Tik nedaugelis supranta, kokią įtaką šis dėsnis turi kasdieniniam gyvenimui. Žmonės veikia kaip magnetai, kurie traukia ar atstumia kitus savo mintimis ar emocijomis.

Prisipažinkite, jus labiau traukia teigiami dalykai: žmonių šypsenos, veiklos, keliančios teigiamas emocijas, įvairūs geri pasiūlymai. Traukos principu paremtos ir loterijos. Galimybė būti finansiškai nepriklausomiems ar laimėti naudingus prizus veda žmonės – azartas yra stiprus dalykas.

Kaip tai išnaudoti jūsų versle?

Duonos ir žaidimų – šaukė Romos minia, reikalaudama iš savo valdovų nemokamo maisto ir nemokamų pasilinksminimų dėl to, kad žmonės remtų valdovus.

Linksmybių nori ir jūsų klientai.

Turėdami aplikaciją savo klientams galite siūlyti „scratch-and-win“ loterijas ar “laimės ratą”. Žaisdami šiuos žaidimus jūsų klientai gaus jūsų pasiūlymus – nemokamus pietus, kavą, nuolaidą sąskaitai ar bet ką, ką norėsite jiems pasiūlyti. Galimybė kiekvieną dieną bandyti sėkmę jūsų klientus privers grįžti į jūsų aplikaciją kasdien (traukos dėsnis nemokamiems dalykams), kur galėsite juos pasiekti su kitomis savo žinutėmis, pranešimais, naujienomis.

Dar vienas būdas, kaip pritraukti ir išlaikyti klientus, naudojant azartą ir traukos dėsnį, yra konkursai. Jau daugeliui turbūt naktį sapnuojasi Facebook’e matomi like and share įrašai.

Taip, jie plečia jūsų ženklo matomumą, gal pritraukia naujų sekėjų į jūsų socialinį tinklą, bet pasakykite nuoširdžiai – ar jūsų tikslas yra dovanoti ar sulaukti daugiau klientų?

Manau, kad jūs renkatės antrą variantą.

Bet kokiu atveju, tokie konkursai labai apkrauna Facebook srautą ir dažnas vartotojas net nepastebės jūsų siūlomų dovanų už kelių mygtukų paspaudimą. Tad kodėl konkursų neperkelus į aplikaciją?

Siūlykite dovanas savo aplikacijos naudotojams, darykite jiems konkursus, kurie tikrai bus pastebėti, o įdiegę taškų sistemą (grįžtame prie azarto ir traukos) priversite klientus konkuruoti ir rinkti taškus dėl jūsų prizų. Nuotraukos, rekomendacijos ir reklama iš lūpų į lūpas pradės augti nesustabdomu tempu.

Taigi, nėra prasmės laukti. Reikia veikti dabar. O tiesiausias kelias į jūsų kliento širdis – tinkamai organizuojami konkursai ir loterijos jūsų aplikacijoje. Išnaudokite šansą ir būkite greitesni už savo konkurentus!

Aplikacijos kaina

Startas

Jūsų programėlė bus pritaikyta įrenginiams, kurie palaiko Android versiją nuo 4.4 (KitKat). Kitaip tariant ji veiks 5 metų senumo ir visuose naujesniuose telefonuose.

Specialus modulis, leisiantis publikuoti pasiūlymus, kurie bus pasiekiami tik aplikacijos naudotojams. Pasiūlymai atvaizduojami pagrindiniame aplikacijos puslapyje ir specialioje pasiūlymų skiltyje.

Skaitmeninis kainoraštis/meniu/prekių katalogas su nuotraukomis ir interaktyviomis funkcijomis, tokiomis, kaip galimybė paspausti ❤ prie patinkančios prekės/paslaugos.

Klientai galės pasukti “laimės ratą” vieną kartą per 24 val. ir laimėti prizus, šį priemonė skatins juos ateiti į aplikaciją kiekvieną dieną.

Specialus modulis, leidžiantis siųsti trumpus pranešimus tiesiai į kliento telefono ekraną. Pranešimą klientas pamatys, net jei mobili aplikacija bus išjungta. Veikia tik Android įrenginiuose.

Visi nuotraukų albumai, esantys ūsų tinklapyje ar Facebook paskyroje, sugrupuoti pagal pavadinimą bus atvaizduojami ir pasiekiami specialioje aplikacijos skiltyje.

Atsiliepimai, atvaizduojami specialioje aplikacijos skiltyje. Juos įdėti ir pašalinti galėsite jūs patys.

Visi renginiai,  bus atvaizduojami aplikacijos Renginių skiltyje ir čia klientai galės peržiūrėti visą reikiamą informaciją apie juos.

Specialus modulis, leisiantis klientams susisiekti su jumis vieno mygtuko paspaudimu per Facebook Messenger.

Specialių lipdukų, naudojamų aplikacijai reklamuoti, maketai.

Rūpinsimės viskuo, kas susiję su sklandžiu jūsų aplikacijos veikimu. Analizuosime rinką, tobulinsime sistemas ir jas atnaujinsime, iškilus problemoms, techniniems nesklandumams – juos spręsime iš karto!

Telefonų programinės sistemos atsinaujina kas pusę metų ir programėlės, po pusės metų nebeatitinkančios naujausių reikalavimų, yra pašalinamos iš parduotuvių. Mes nuolat atnaujinsime aplikaciją, rūpinsimės, kad ji atitiktų visus parduotuvių keliamus reikalavimus ir nuolat būtų rinkoje.

Premium
Viskas, kas įeina į planą STARTAS, plius šios funkcijos:
Iphone įrenginiams

Jūsų programėlė bus pritaikyta įrenginiams, kurie palaiko ne senesnę nei 9 Ios versiją. Kitaip tariant – nuo Iphone 5 ir Ipad 2

Taškų sistema

Specialus lojalumo programos modulis, kuriame klientai galės rinkti taškus už aktyvumą aplikacijoje, kilti “lygiais” ir gauti specialius apdovanojimus už tai.

Komentavimo ir “Like” galimybė po įrašais

Aplikacijos naudotojai galės komentuoti ir “like’inti” kiekvieną aplikacijoje esantį įrašą.

Patarimai, kurie padeda

Periodiškai dalinsimės įvairiais sprendimais, patarimais, įrankiais, kurie leis jums augti ir didinti klientų įsitraukimą į jūsų aplikaciją! Visi klientai gaus specialius prisijungimus prie įrašų, kurie bus pasiekiami tik mūsų klientams! Savo komandoje turime puikių marketingistų ne tik iš Lietuvos, tačiau ir iš Europos ir Amerikos. Jie dirba Jums!

Pranešimas kirtus GPS tašką!

Klientui, priartėjus prie jūsų vietovės per nustatytą atstumą, bus automatiškai išsiunčiamas pranešimas (pasiūlymas) tiesiai į jo telefono ekraną! Pranešimas pasieks klientą, net jei mobili aplikacija bus išjungta! Veikia tik Android įrenginiuose.

Rekomendacijų sistema

Aplikacijos naudotojai, pakvietę savo draugus parsisiųsti jūsų aplikaciją, gaus lojalumo taškų, kuriuos vėliau galės iškeisti į dovanas – taip iš lūpų į lūpas plėsite naudotojų ratą.

Efektyvios komunikacijos planas

Nemokamas 7 žingsnių efektyvios komunikacijos planas, skirtas aplikacijos privalumas išnaudoti. Planą paruošė profesionalūs internetinio marketingo specialistai, pritaikę pagrindinius marketingo principus mūsų aplikacijos sistemai. Planas paruoštas taip, kad juo būtų paprasta naudotis kiekvienam, nereikalauja jokių specialių įgūdžių. Plano vertė – 899 eur, savo Premium klientams dovanojame jį nemokamai!

Apple programėlių parduotuvė ima metinį mokestį už programėlės talpinimą - apie 300 USD, tad norint ten publikuoti savo programėlę, reikia susimokėti tiesiai jiems.