Kaip populiarinti savo aplikaciją? - Aplikacija verslui

Kaip populiarinti savo mobilią aplikaciją?

 

Turėti savo aplikaciją – didelis verslo šuolis į viršų, tačiau jei nerimaujate, kaip padaryti ją populiaria ir ką daryti, kad jūsų klientai ją turėtų savo telefonuose bei naudotų – pateikiame veiksmingiausių 5 žingsnių planą, kurį įgyvendinę galėsite džiaugtis maksimaliais pasiekiamumo rezultatais:

 

1. Aplikacija startavo – ir ką daryti toliau?

 

Džiugi diena, kai jūsų aplikacija jau programėlių parduotuvėse – graži ir pasiruošusi dirbti. Natūralu – jūsų klientai patys neis, neiieškos ir nesisiųs jūsų aplikacijos be paraginimo. Tad ką daryti pirmiausia?

Savo socialinių tinklų profiliuose paskelbkite apie šią įspūdingą naujieną! Įdėkite dėmesį atkreipiančią nuotrauką, kad gautumėte kuo daugiau savo sekėjų dėmesio. Aplikacija – nėra toks įprastas dalykas Lietuvos vidutinio ir smulkaus verslo tarpe, tad dėmesio sulaukti turėtumėte ir taip, tačiau visgi daug daugiau naudos atneštų žinutė, kuri skelbtų apie tai, jog aplikacijoje klientai galės rasti dovanų – specialių pasiūlymų, nuolaidų, išskirtinių naujienų, kurias galės sužinoti tik ten ir niekur kitur. Tam, kad jie imtųsi veiksmų, turi gauti paraginimą ir naudą.

 

2. Suviliokite, kol laukia

 

Kol klientai sėdėdami prie stalo laukia maisto, nors ir labai dažnai, tačiau ne visuomet žiūri į savo išmaniuosius. Per tas kelias ar keliolika minučių, kol jie dairosi aplinkui, pagaukite jų dėmesį labai paprastai – tiesiog padėję iškalbingą stovelį ar skrajutę su informacija apie aplikacija.

Tačiau vėlgi – nepamirškite pabrėžti, kokią naudą jie gaus, jei parsisiųs aplikaciją. Suviliokite klientą. Jūs žinote, kokios naudos gausite iš jo, tačiau jis nežino, kokios naudos gaus iš jūsų aplikacijos. Pasakykite tai aiškiai bei viliojančiai ir klientas – jau jūsų aplikacijoje.

 

3. Išnaudokite žaidimą

 

Savo aplikacijoje turite galingą ginklą – žaidimą. Išnaudokite jį informacijos sklaidoje. Žaidimai patinka visiems. Žaidimai visuomet sudomina. Pasaulis eina iš proto dėl žaidimų. O dabar ir jūs turite tokį stiprų įrankį ir tokią didelę galimybę – paskelbkite apie tai.

Žaidime klientai turi galimybę kiekvieną dieną laimėti jūsų prizus – nuolaidą, kavos puodelį, pietus ar ką tik jūs norite padovanoti. Azartiškai sužaiskite nemokamos vakarienės korta ir klientas jau po minutės suks jūsų laimės ratą. Vieną kartą šiandien, kitą kartą – rytoj. Kas reiškia, kad rytoj ir jūsų aplikacijos naujienas pamatys.

 

4. Lipdukai

 

Lipdukai ant stalo – dar viena gera papildoma priemonė pagauti kliento dėmesį. Svarstote, kuo kitu dar galite sudominti klientą nei kad paskelbėte skrajutėse ar stoveliuose? Lojalumo taškų programa ir jos naudotojų lygiai, renkant taškus – veikia kaip žaidimas, tik jau visai kitoks ir – labai užkrečiantis.

“Parsisiųsk programėlę, rink taškus ir pasiekęs vis aukštesnį lygį, gauk vis geresnius prizus!” – taip įtraukiate klientą į savo komunikaciją – kadangi taškus jis gauna tik atlikęs kažkokį veiksmą aplikacijoje, kuris bus matomas kitų naudotojų, gaunate aktyvumą ir įsitraukimą bei paskatinate klientą toliau kopti “karjeros laiptais” taškų kaupimo žaidime. Lygių ir taškų rinkimo sistema aplikacijose veikia per psichologinę prizmę jums itin naudinga linkme – kartą pradėjus, sunku sustoti. Priklausomybė norui pasiekti vis aukštesnį lygį, būti aukščiau už kitus – varomoji šio naudingo marketingo sprendimo jėga.

 

5. Kortelė šalia čekio – kitą kartą mokėk mažiau

 

Kas nenorėtų kitą kartą mokėti mažiau? Prieš išlydint klientą sudominkite jį kartu su čekiu paduodami skrajutę su pasiūlymu ir informacija apie jūsų naują aplikaciją  – jei tereikia tik parsisiųsti ją, kad kitą kartą galėtum mokėti mažiau savo mėgstamoje vietoje – kodėl gi ne!

Taip pat galite išnaudoti aplikacijoje esančius “Meniu” skilties privalumus ir pranešti, kad klientai aplikacijoje gali balsuoti ir “like’inti” labiausiai jiems patinkančius patiekalus, gėrimus. Visi, apsilankę “Meniu” skiltyje matys, kokie patiekalai yra labiausiai mėgstami klientų, taigi ir ką verta rinktis labiausiai! Visuomet įdomu pamatyti, kas populiariausia!

Su aplikacija komunikacijos ir marketingo srityse jums atsiveria neribotos galimybės! Pasitelkę kūrybiškumą, šį kanalą galite išnaudoti taip, kaip nieką kitą ir svarbiausia – jis – priklausomas tik nuo jūsų! Kuomet kitos socialinės platformos riboja įrašų pasiekiamumą, jų formą, čia – viską valdote jūs.

Geriausias laikas veikti yra dabar, nebijokite drąsių sprendimų, tik jie ir atskiria laimėtojus nuo svajotojų.
Jei neturite laiko, galimybių ir idėjų, kaip galėtumėte išnaudoti aplikacijos galimybes savo verslo plėtrai, susisiekite su mumis – padėsime!

 

Aplikacijos kaina

Startas

Jūsų programėlė bus pritaikyta įrenginiams, kurie palaiko Android versiją nuo 4.4 (KitKat). Kitaip tariant ji veiks 5 metų senumo ir visuose naujesniuose telefonuose.

Specialus modulis, leisiantis publikuoti pasiūlymus, kurie bus pasiekiami tik aplikacijos naudotojams. Pasiūlymai atvaizduojami pagrindiniame aplikacijos puslapyje ir specialioje pasiūlymų skiltyje.

Skaitmeninis kainoraštis/meniu/prekių katalogas su nuotraukomis ir interaktyviomis funkcijomis, tokiomis, kaip galimybė paspausti ❤ prie patinkančios prekės/paslaugos.

Klientai galės pasukti “laimės ratą” vieną kartą per 24 val. ir laimėti prizus, šį priemonė skatins juos ateiti į aplikaciją kiekvieną dieną.

Specialus modulis, leidžiantis siųsti trumpus pranešimus tiesiai į kliento telefono ekraną. Pranešimą klientas pamatys, net jei mobili aplikacija bus išjungta. Veikia tik Android įrenginiuose.

Visi nuotraukų albumai, esantys ūsų tinklapyje ar Facebook paskyroje, sugrupuoti pagal pavadinimą bus atvaizduojami ir pasiekiami specialioje aplikacijos skiltyje.

Atsiliepimai, atvaizduojami specialioje aplikacijos skiltyje. Juos įdėti ir pašalinti galėsite jūs patys.

Visi renginiai,  bus atvaizduojami aplikacijos Renginių skiltyje ir čia klientai galės peržiūrėti visą reikiamą informaciją apie juos.

Specialus modulis, leisiantis klientams susisiekti su jumis vieno mygtuko paspaudimu per Facebook Messenger.

Specialių lipdukų, naudojamų aplikacijai reklamuoti, maketai.

Rūpinsimės viskuo, kas susiję su sklandžiu jūsų aplikacijos veikimu. Analizuosime rinką, tobulinsime sistemas ir jas atnaujinsime, iškilus problemoms, techniniems nesklandumams – juos spręsime iš karto!

Telefonų programinės sistemos atsinaujina kas pusę metų ir programėlės, po pusės metų nebeatitinkančios naujausių reikalavimų, yra pašalinamos iš parduotuvių. Mes nuolat atnaujinsime aplikaciją, rūpinsimės, kad ji atitiktų visus parduotuvių keliamus reikalavimus ir nuolat būtų rinkoje.

Premium
Viskas, kas įeina į planą STARTAS, plius šios funkcijos:
Iphone įrenginiams

Jūsų programėlė bus pritaikyta įrenginiams, kurie palaiko ne senesnę nei 9 Ios versiją. Kitaip tariant – nuo Iphone 5 ir Ipad 2

Taškų sistema

Specialus lojalumo programos modulis, kuriame klientai galės rinkti taškus už aktyvumą aplikacijoje, kilti “lygiais” ir gauti specialius apdovanojimus už tai.

Komentavimo ir “Like” galimybė po įrašais

Aplikacijos naudotojai galės komentuoti ir “like’inti” kiekvieną aplikacijoje esantį įrašą.

Patarimai, kurie padeda

Periodiškai dalinsimės įvairiais sprendimais, patarimais, įrankiais, kurie leis jums augti ir didinti klientų įsitraukimą į jūsų aplikaciją! Visi klientai gaus specialius prisijungimus prie įrašų, kurie bus pasiekiami tik mūsų klientams! Savo komandoje turime puikių marketingistų ne tik iš Lietuvos, tačiau ir iš Europos ir Amerikos. Jie dirba Jums!

Pranešimas kirtus GPS tašką!

Klientui, priartėjus prie jūsų vietovės per nustatytą atstumą, bus automatiškai išsiunčiamas pranešimas (pasiūlymas) tiesiai į jo telefono ekraną! Pranešimas pasieks klientą, net jei mobili aplikacija bus išjungta! Veikia tik Android įrenginiuose.

Rekomendacijų sistema

Aplikacijos naudotojai, pakvietę savo draugus parsisiųsti jūsų aplikaciją, gaus lojalumo taškų, kuriuos vėliau galės iškeisti į dovanas – taip iš lūpų į lūpas plėsite naudotojų ratą.

Efektyvios komunikacijos planas

Nemokamas 7 žingsnių efektyvios komunikacijos planas, skirtas aplikacijos privalumas išnaudoti. Planą paruošė profesionalūs internetinio marketingo specialistai, pritaikę pagrindinius marketingo principus mūsų aplikacijos sistemai. Planas paruoštas taip, kad juo būtų paprasta naudotis kiekvienam, nereikalauja jokių specialių įgūdžių. Plano vertė – 899 eur, savo Premium klientams dovanojame jį nemokamai!

Apple programėlių parduotuvė ima metinį mokestį už programėlės talpinimą - apie 300 USD, tad norint ten publikuoti savo programėlę, reikia susimokėti tiesiai jiems.