Ar klientai nori gauti jūsų reklamą - atsakymas jus labai nustebins

Ar klientai nori gauti jūsų reklamą?

 

Mūsų bloge jau yra straipsnis apie push notifications, tad šįkart daug neišsiplėsime, na, o jei skaitymui trūksta laiko, tai trumpai paaiškiname – push notification’ai yra specialūs pranešimai, kuriuos gauna mobilūs vartotojai tiesiai į telefono ekraną kartu su garsinu signalu, įsidiegę vieną ar kitą aplikaciją.

Jei mintyse „kirba“ mintis, kad tokiu būdu tik suerzinsite aplikacijos naudotojus, galime nuraminti – ŽMONĖS NORI PUSH NOTIFICATION’Ų!

Iš kur mes tai žinome? Easy. Tiesiog paprašėmė mūsų klientų „Pilnas Samtis” atlikti apklausą Facebook’e, ar jų aplikacijos naudotojai norėtų gauti pranešimus apie dienos pietų meniu.

Rezultatai? Prašau!

 

90%. Nemažai, ar ne?

O dabar pagalvokite, kokius pranešimus Jūsų aplikacija gali siųsti tiesiai į klientų telefono ekraną. Akcijos? Išpardavimai? Milžiniškos nuolaidos? Konkursas? Naujienos, kuriomis norite pasidalinti? Aplikacijoje tai galite padaryti vieno mygtuko paspaudimu!

Nauda? Push notification’us perskaito daugiau nei 90% gavėjų, tuo tarpu el. laiškus – iki 10%.

Žinoma, kad ir kaip tai naudinga gali pasirodyti, padauginti to nevalia. Keli patarimai:

 

  • Pradėkite nuo vieno push’o per savaitę. Išsiaiškinkite, kokio tipo žinutė pritraukia daugiausia dėmesio, o laikui bėgant galite eksperimentuoti.
  • Apgalvokite laiką, kuriuo siųsite pranešimą. Pranešimas, 3 valandą nakties tikrai nepradžiugins jūsų kliento, o priminimas apie Valentino dieną, išsiųstas vasario 15 d. naudos taip pat neatneš.
  • Palikite paslapties. Juk nenorite, kad klientas perskaitęs jūsų nuostabų pranešimą, jį tiesiog ištrintų? Viliokite jį užsukti į aplikaciją, pamatyti detalesnę informaciją ar pažaisti jūsų žaidimą!
  • Pagirkite juos! Nieko nėra maloniau, nei po sunkios darbo dienos sulaukti paskatinimo už nuveiktus darbus. O jei dar tai vedą į specialų pasiūlymą…

 

Išnaudokite aplikaciją ir push notification’us naudingai ir jūsų verslas jus džiugins!

 

 

Aplikacijos kaina

Startas

Jūsų programėlė bus pritaikyta įrenginiams, kurie palaiko Android versiją nuo 4.4 (KitKat). Kitaip tariant ji veiks 5 metų senumo ir visuose naujesniuose telefonuose.

Specialus modulis, leisiantis publikuoti pasiūlymus, kurie bus pasiekiami tik aplikacijos naudotojams. Pasiūlymai atvaizduojami pagrindiniame aplikacijos puslapyje ir specialioje pasiūlymų skiltyje.

Skaitmeninis kainoraštis/meniu/prekių katalogas su nuotraukomis ir interaktyviomis funkcijomis, tokiomis, kaip galimybė paspausti ❤ prie patinkančios prekės/paslaugos.

Klientai galės pasukti “laimės ratą” vieną kartą per 24 val. ir laimėti prizus, šį priemonė skatins juos ateiti į aplikaciją kiekvieną dieną.

Specialus modulis, leidžiantis siųsti trumpus pranešimus tiesiai į kliento telefono ekraną. Pranešimą klientas pamatys, net jei mobili aplikacija bus išjungta. Veikia tik Android įrenginiuose.

Visi nuotraukų albumai, esantys ūsų tinklapyje ar Facebook paskyroje, sugrupuoti pagal pavadinimą bus atvaizduojami ir pasiekiami specialioje aplikacijos skiltyje.

Atsiliepimai, atvaizduojami specialioje aplikacijos skiltyje. Juos įdėti ir pašalinti galėsite jūs patys.

Visi renginiai,  bus atvaizduojami aplikacijos Renginių skiltyje ir čia klientai galės peržiūrėti visą reikiamą informaciją apie juos.

Specialus modulis, leisiantis klientams susisiekti su jumis vieno mygtuko paspaudimu per Facebook Messenger.

Specialių lipdukų, naudojamų aplikacijai reklamuoti, maketai.

Rūpinsimės viskuo, kas susiję su sklandžiu jūsų aplikacijos veikimu. Analizuosime rinką, tobulinsime sistemas ir jas atnaujinsime, iškilus problemoms, techniniems nesklandumams – juos spręsime iš karto!

Telefonų programinės sistemos atsinaujina kas pusę metų ir programėlės, po pusės metų nebeatitinkančios naujausių reikalavimų, yra pašalinamos iš parduotuvių. Mes nuolat atnaujinsime aplikaciją, rūpinsimės, kad ji atitiktų visus parduotuvių keliamus reikalavimus ir nuolat būtų rinkoje.

Premium
Viskas, kas įeina į planą STARTAS, plius šios funkcijos:
Iphone įrenginiams

Jūsų programėlė bus pritaikyta įrenginiams, kurie palaiko ne senesnę nei 9 Ios versiją. Kitaip tariant – nuo Iphone 5 ir Ipad 2

Taškų sistema

Specialus lojalumo programos modulis, kuriame klientai galės rinkti taškus už aktyvumą aplikacijoje, kilti “lygiais” ir gauti specialius apdovanojimus už tai.

Komentavimo ir “Like” galimybė po įrašais

Aplikacijos naudotojai galės komentuoti ir “like’inti” kiekvieną aplikacijoje esantį įrašą.

Patarimai, kurie padeda

Periodiškai dalinsimės įvairiais sprendimais, patarimais, įrankiais, kurie leis jums augti ir didinti klientų įsitraukimą į jūsų aplikaciją! Visi klientai gaus specialius prisijungimus prie įrašų, kurie bus pasiekiami tik mūsų klientams! Savo komandoje turime puikių marketingistų ne tik iš Lietuvos, tačiau ir iš Europos ir Amerikos. Jie dirba Jums!

Pranešimas kirtus GPS tašką!

Klientui, priartėjus prie jūsų vietovės per nustatytą atstumą, bus automatiškai išsiunčiamas pranešimas (pasiūlymas) tiesiai į jo telefono ekraną! Pranešimas pasieks klientą, net jei mobili aplikacija bus išjungta! Veikia tik Android įrenginiuose.

Rekomendacijų sistema

Aplikacijos naudotojai, pakvietę savo draugus parsisiųsti jūsų aplikaciją, gaus lojalumo taškų, kuriuos vėliau galės iškeisti į dovanas – taip iš lūpų į lūpas plėsite naudotojų ratą.

Efektyvios komunikacijos planas

Nemokamas 7 žingsnių efektyvios komunikacijos planas, skirtas aplikacijos privalumas išnaudoti. Planą paruošė profesionalūs internetinio marketingo specialistai, pritaikę pagrindinius marketingo principus mūsų aplikacijos sistemai. Planas paruoštas taip, kad juo būtų paprasta naudotis kiekvienam, nereikalauja jokių specialių įgūdžių. Plano vertė – 899 eur, savo Premium klientams dovanojame jį nemokamai!

Apple programėlių parduotuvė ima metinį mokestį už programėlės talpinimą - apie 300 USD, tad norint ten publikuoti savo programėlę, reikia susimokėti tiesiai jiems.